Yurda dönmeden önce internette aşk arıyorlar

Yurda dönmeden önce internette aşk arıyorlar

Yurtdışındaki Türkler memlekete dönüş öncesi internette aşk arıyor

1082 Kez Okundu
15 Haziran 2015 Pazartesi 23:13
loading...
Türkiye’nin ilk ve en büyük ilişki ve arkadaşlık sitesi Siberalem’in verilerine göre, yaz ayları yaklaşırken yurda dönme hazırlığı yapan Türkler internet üzerinden “aşk” arayışına hız veriyor. Özellikle Almanya ve Hollanda gibi Türklerin yoğun olarak yaşadığı ülkelerde Siberalem.com üzerinden Türkiye’deki kullanıcılarla sohbet edenlerin oranı, Mart ayından bu yana yüzde 22 oranında arttı. 
 
Yurt dışında yaşayan Türklerin birçoğu, yaz tatili için memlekete dönüş hazırlığı yaparken, bir yandan da internet aracılığıyla Türkiye’den sevgili arayışına giriyor. Türkiye’nin ilk ve en büyük ilişki ve arkadaşlık sitesi Siberalem’in verileri de, yaz ayları yaklaşırken yurtdışında yaşayan Türklerin internette aşk arayışını hızlandırdığını ortaya koyuyor.
 
Özellikle Almanya ve Hollanda gibi Türklerin yoğun olduğu ülkelerde Siberalalem.com’a giriş yapan ve Türkiye’den kullanıcılarla sohbet edenlerin oranı, Mart ayından bu yana yüzde 22 oranında arttığı belirtildi. Yurtdışında Siberalem’i kullananların yüzde 36’sını kadınlar oluştururken, Siberalem’de aşk trafiğinin en yoğun olduğu ilk üç ülke Almanya, Hollanda ve ABD oldu.  
 

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder