Çapkın erkeğin belirtileri

Çapkın erkeğin belirtileri

Sevgiliniz ya da hoşlandığınız erkek, nasıl bir yapı ve duruşa sahip çapkın mı değil mi diye düşünmek bu sorulara cevap bulmak her kadının kafasındaki temel düşüncelerden biridir.

3186 Kez Okundu
01 Kasım 2014 Cumartesi 09:13
loading...Sevgiliniz ya da hoşlandığınız erkek, nasıl bir yapı ve duruşa sahip çapkın mı değil mi diye düşünmek bu sorulara cevap bulmak her kadının kafasındaki temel düşüncelerden biridir. Bunu çözümlemek için biraz gözlem yapmak yeterlidir. Yapacağınız bu gözlem sayesinde tüm sorular cevaba erişecek, siz de artık her şeyin farkında olmuş olacaksınız.

Çapkın bir erkek, her zaman cool takılır ve kendinden emin duruşundan asla ödün vermez. Eğer bir kızdan hoşlanıyor, onu elde etmek istiyorsa da onunla ilgili bilgileri aldıktan sonra doğrudan iletişime geçer. Ama istediği tepki gelmezse de hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam eder.

Çapkın erkekler, her kızla flört etme derdinde değillerdir. Zaten öyle olsalar hiç kimseye ulaşamayacaklarını iyi bilirler.

Ağzı iyi laf yapıyor, kısa hikayeler anlatıyorsa karşınızdakinin bir çapkın olması yüksek ihtimal. Onlar bunu asla bırakmaz, geliştirerek bu şekilde etkileme çalışmalarına devam ederler. Karşısındaki kadını, bilgisiyle etkiler.

Çapkın erkekler, kadının dilinden anlar. Ne istediğini, ne beklediğini bilir ve buna göre tavır takınır. Nabza göre şerbet verirler yani.

Nerede nasıl davranması gerektiğini iyi bildikleri için, size tam olarak istediğiniz mutluluğu yaşatırlar ama uzun sürmesi konusunda ne yazık ki iç acıcı bir cümle kurmak zordur.


Yazar: Esra Hurma

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder